0

MNOGO VAŽNA POBEDA ZA BARSELONU: Katalonci za sedam minuta postigli tri gola i nadigrali Viljareal! (VIDEO)

Objavljeno: 20.10.22 u 23:16

Levandovski ponovo trese mreže.

Ekipa Barselone nalazila se u krizi zbog rezultata u prethodna dva meča. Podsećamo prvo su remizirali sa Interom na Kamp Nou i tako sebi bukvalno oduzeli šanse (teorija ih drži u igri) za prolaz u osminu finala Lige šampiona, da bi potom u nedelju bili poraženi od Real Madrida na Bernabeuu (3:1).

Na Kamp Nou je došao opasni Viljareal te sa jasnim razlogom niko nije bio baš opušten u Barseloni. Ipak, na kraju rutinskih 3:0.

Fudbaleri Barselone sve su rešili za sedam minuta.

Mrežu Žute podmornice Blaugrana je načela u 31. minutu. Nakon odlične lopte Pedrija, Žordi Alba je ubacio loptu, a Levandovski sjajnim prijemom lopte izbacio komplet odbranu i rutinski zatresao mrežu.

Nije tu stao poljski napadač. U 35. minutu postigao je prelep pogodak sa ivice kaznenog prostora nakon što je Gavi osvojio loptu na centru i uposlio ga.

Konačnih 3:0 postavio je Ansu Fati pomalo i srećnim golom koji je na kraju ispao i atraktivan.