0

KONAČNO KRISTIJANO RONALDO: Portugalac ušao sa klupe i rešio meč! (VIDEO)

Objavljeno: 09.10.22 u 22:08

Da i on krene.

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Everton na Gudison Parku, 2:1 u 10. kolu engleske Premijer lige.

Nije počelo baš najsrećnije za Crvene đavole. Igrao se peti minut kada je prelep gol postigao Aleks Ivobi i doveo Karamele u vođstvo.

Svega deset minuta kasnije ekipa sa Old Traforda poravnala je rezultat. Oduzeli su loptu na sredini terena, a Marsijal je odličnom loptom spojio Entonija sa golom kojem je ostao lakši deo posla.

Nakon toga u 29. minutu povredio se Marsijal i umesto njega ušao je Kristijano Ronaldo.

Pred sam kraj prvog poluvremena Portugalac je uspeo da se konačno upiše u listu strelaca u Premijer ligi ove sezone. Odličnom loptom ga je uposlio Kazemiro, a Kristijano je jakim šutem savladao Pikforda.

Za Ronalda je ovo bio 700. klupski gol u karijeri. Ove sezone postigao je samo dva. Jedan u Ligi Evrope protiv Šerifa i sada ovaj u Premijer ligi protiv Evertona.