0

URNEBESNA IZJAVA GORDANA PETRIĆA: „Da smo kasnije dali gol manje bi bilo stresno!“ (VIDEO)

Objavljeno: 07.10.22 u 18:35

Nikad nije dosadno na konferencijama Gordana Petrića.

Partizan je sinoć odigrao fenomenalan meč u Kelnu i savladao Jarčeve sa 1:0 golom Svetozara Markovića.

Crno-beli su bili apsolutno ravnopravan rival, a čini se da u drugom poluvremenu Partizan imao dosta ozbiljnije prilike.

Nakon meča, Gordan Petrić je naravno bio prezadovoljan.

Ponovo je imao svoj mali šou na konferenciji za medije. Podsećamo, nakon meča sa Nicom u sred konferencije je razgovarao sa Batom Mirkovićem preko telefona.

Sinoć nije pričao na telefon, ali je dao jednu veoma zanimljivu izjavu.

Možda smo i prerano dali gol. Da smo kasnije dali gol, možda bi to bilo malo manje stresno, ali smo rano dali gol. Možda ću u narednim utakmicama reći igračima da ne daju odmah u prvih deset minuta gol da bi to bilo drugačije. – rekao je trener crno-belih.