0

PRORADIO LUKA JOVIĆ – FIORENTINA SLAVILA: Betis stigao do preokreta protiv Rome! (VIDEO)

Objavljeno: 06.10.22 u 23:53

Nekoliko odličnih utakmica.

U okviru Lige Evrope i Lige konferencija, od 21 čas je odigrano novih 16 mečeva. Partizan je napravio veliki podvig savladavši Keln u gostima, a pored toga, ovo veče će pamtiti i Luka Jović, koji je konačno postigao gol za Fiorentinu.

Italijanski tim, gostovao je ekipi Hartsa i slavio sa 0:3. Vođstvo im je doneo Mandragora 4. minutu, dok je na 2:0 povećao Kuame u 42. Pogodak Luke Jovića, usledio je u 79. minutu na asistenciju upravo Kuamea.

Sa druge strane, u okviru Lige Evrope, svoj susret, odigrali su Roma i Betis. Iako je domaći tim poveo u 34. minutu pogotkom Dibale sa bele tačke, brzo je stigao odgovor.

Rodrigez je izjednačio samo 6 minuta kasnije. Obe ekipe napadale su u nastavku meča, ali je do pogotka vrednog pobede, stigao Betis u 88. minutu kada je Enrike zatresao mrežu domaćih.