0

MONAKO LAKO PROTIV TRABZONA: Nica savladala Slovacko – Junajted preokrenuo Omoniju! (VIDEO)

Objavljeno: 06.10.22 u 22:20

Od 18.45 gledali smo 16 mečeva.

U okviru Lige Evrope i Lige konferencija, u terminu od 18.45 časova, odigrano je 16 utakmica. Crvena zvezda je ubedljivo savladala Ferencvaroš, dok je u okviru iste grupe, Monako lako izašao na kraj za Trabzonom.

Prva dva pogotka za domaće u 14. i 47. minutu postigao je Ben Jeder. Vodila je francuska ekipa sa 2:0 na poluvremenu, a dokaz da se nisu opustili i na startu drugog videli smo u 55. minutu kada je Disasi pogodio za 3:0. Konačan rezultat postavlja Bakasetas u 72. minutu za 3:1.

Zanimljiv meč odigran je na Kipru, gde su snage odmerile ekipe domaće Omonije i Mančester junajteda. Kiprani su uspeli da iznenade favorizovanog engleskog giganta u 34. minutu, kada je gol postigao Ansarifard.

Tim rezultatom završeno je prvo poluvreme, a u drugom je rezultat poravnao Rašford u 53. minutu. Potom su usledili golovi Marsijala u 63. i ponovo Rašforda u 84. minutu, dok je konačan rezultat od 2:3 postavio Panajitou u 85. minutu meča.

Što se tiče Partizanove grupe u Ligi konferencija, sastali su se Slovacko i Nica. Iako su mnogi očekivali znatno ubedljivi trijumf gostiju, jedini gol na meču delo je Pepea u 54. minutu.