Evropske lige Fudbal
20:49 25.09.2022.

POTRESNA ISPOVEST BAJERNOVOG IGRAČA: „Ne volim reč depresija, ali to je bilo to!“

FOTO: Twitter/@BenPavard28

I fudbaleri imaju ovakve probleme.

Defanzivac Bajerna iz Minhena i reprezentativac Francuske, Benžaman Pavar progovorio je o psihičkim problemima koji su ga mučili tokom zatvaranja granica u jeku pandemije.

U početku u mojoj glavi stvari nisu bile kako je trebalo da budu. Pričao sam sebi da to nije ništa i da će sve brzo da prođe. Međutim, kada vidiš da i dalje nije dobro moraš da reaguješ. Odlazio sam na treninge bez osmeha na licu. Budio sam se bez apetita, pokušao sam nešto da radim, kuvam ili gledam seriju, ali to mi je bilo dovoljno samo za nekoliko minuta. – započeo je Pavar za list Parizijen.

Kaže da je iz svega toga izašao kao bolji čovek.

– Ljudsko sam biće, kao i svi ostali. Iako imam divnu kuću sa teretanom, bio je potreban kontakt sa drugim ljudima. Ne volim reč depresija, ali to je bilo to. Izašao sam iz svega toga kao bolji čovek, bio sam usamljen, kao i drugi fudbaleri, ali sam morao da podignem glavu – zaključio je Francuz.

Pavar ima 26 godina, a koronavirus je preboleo u martu ove godine. Član Bajerna je od 2019. godine.

[display-posts taxonomy=“post_tag“ tax_term=“trending“ image_size=“full“ posts_per_page=“5″ exclude_current=“true“ title=“NAJNOVIJE VESTI IZ SVETA SPORTA:“]

0
0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

ATP Tenis
09:35 22.08.2025.

ŠOK: Hamad Međedović eliminisan iako je bio veliki favorit!

Belgrade Open 2024 Day 07: Hamad Medjedovic v Denis Shapovalov
Hamad Medjedovic of Serbia plays a backhand against Denis Shapovalov of Canada during their Men's Singles Final match on day 7 of the Belgrade Open 2024 at Belgrade Arena on November 09, 2024 in Belgrade, Serbia. (Photo by Dimitrije Vasiljevic/Starsport)

Velika šteta!

Hamad Medjedović završio je nastup na turniru u Vinston-Sejlenu u četvrtfinalu, gde je nakon velike borbe poražen od Francuza Đovanija Mpetšija Perikara rezultatom 7:6(8), 6:2. Mladi srpski teniser pružio je snažan otpor u uvodnom setu, imao čak četiri set lopte, ali je rival uspeo da se izvuče i u taj-brejku dođe do vođstva. U drugom delu meča Perikar je preuzeo inicijativu i bez većih problema priveo duel kraju.

Do tog poraza Medjedović je stigao posle impresivnih partija. U osmini finala eliminisao je četvrtog nosioca turnira, Kanađanina Gabrijela Dijala, savladavši ga sa ubedljivih 6:4, 6:2. Taj trijumf dodatno je potvrdio da njegov uspon nije slučajan, budući da je sve do četvrtfinala prošao bez izgubljenog seta.

Sezona 2024. donela je značajan napredak u njegovoj karijeri. Dvadesetjednogodišnji Medjedović uspeo je da se probije među 65 najboljih tenisera sveta, što je njegov najbolji plasman na ATP listi do sada. Takav rezultat jasno pokazuje da se radi o jednom od najtalentovanijih igrača nove generacije iz Srbije.

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели HOTSPORT – SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs)

0
0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Šta očekujete na meču Zvezde i Pafosa?

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...