0

LIGA EVROPE: Roma sigurna kod kuće, Betis se mučio sa Ludogorecom! (VIDEO)

Objavljeno: 15.09.22 u 22:57

Domaćini večeras većinski uspešniji!

Roma je na svom terenu savladala ekipu HJS sa 3:0. Svi golovi viđeni su u drugom delu susreta, nakon što su se gosti dosta dobro branili tokom prvih 45 minuta. Za ‘četu’ Žozea Murinja pogotke su postigli Dibala u 47., zatim Pelegrini u 49. i Beloti u 68. minutu utakmice.

Goleada je viđena u duelu Real Betisa i Ludogoreca. Viđeno je pet pogodak, a na kraju je domaćin slavio sa 3:2. Činilo se da će domaći sastav lako do pobede, kada je golovima Enrikea i Hoakina u prvom delu susreta stigao do prednosti. Ipak, nadu svom timu dao je Despodov u poslednjim sekundama prvog dela susreta. Igrao se 60. minut kada je Betis poveo sa 3:1, a pogodak je ovog puta postigao Kanales. Konačnih 3:2 postavio je Rick, na 15 minuta do kraja utakmice.