0

TEŠKO MU PAO PORAZ: Oglasio se Robert Levandovski nakon utakmice sa Bajernom – evo šta je rekao!

Objavljeno: 14.09.22 u 18:01

Nije se proslavio.

Fudbaleri Bajerna savladali su sinoć na Alijanc Areni Barselonu, 2:0 i tako nastavili pozitivan niz protiv Katalonaca koji ih nisu pobedili od 2015. godine, a ni pre toga nisu imali previše uspeha protiv Bavaraca.

Čini se da je Barsa sinoć, posebno u prvom poluvremenu, imala Bajern na „konopcima“, s obzirom da su ozbiljne šanse propuštali Levandovski i Pedri.

Par dobrih šuteva imao je i Rafinja, ali nije uspevao da pogodi okvir gola Manuela Nojera.

Kako to obično biva u fudbalu, kada promašiš kazna ubrzo stigne. To se desilo i izabranicima Ćavija Ernandeza.

Golom u 50. minutu načeo ih je Lukas Ernandez, dok je samo 4 minuta prednost duplirao Liroj Sane i postavio konačnih 2:0.

Nakon meča oglasio se i Robert Levandovski za kojeg je ovaj meč imao posebno značenje s obzirom da se vratio na mesto gde je doživeo najveće uspehe svoje karijere.