in ,

VELIKI UDARAC ZA SRPSKI VATERPOLO: Težak poraz od Francuske u osmini finala Evropskog prvenstva!

Ovo niko nije očekivao.

Vaterpolisti Srbije neočekivano su poraženi u osmini finala Evropskog prvenstva od selekcije Francuske rezultatom 10:9.

Iako naši vaterpolisti nisu bili favoriti za osvajanje Evropskog prvenstva, presvega zbog podmlađenog sastava, kao i određenih povreda, deluje da je ovakav rezultat zaista neuspeh. Od samog starta je Srbija krenula loše, Savić je pokušao da brzo reaguje izmenama, a Francuzi su koristili sve naše greške.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Prvi pogodak postigli smo na oko 3 minuta do kraja prve četvrtine, a dobro veče imao je i francuski golman, što je dodatno omelo Delfine. Na poluvremenu je bilo 4:1 za Francusku, a Srbija je pokušala da se u nastavku vrati u igru.

Imala je Srbija veliki zaostatak pred start poslednje deonice, ali se nije predala. Rašović je postigao pogodak za smanjenje na 9:8, dok je potom Mandić pogodio za 9:9. Ipak, na 30 sekundi do kraja meča, Marzuki je doneo pobedu Francuskoj i plasman u četvrtfinale.

0
0

omentara

Odgovorite
  1. Daj nelupetaj čoveče! Oni i jesu uzeli sva moguća zlata sa tim selektorom, a sad je nula zbog jednog neuspeha.

0
    0
  2. Onisti su Bazen talenata, evropskog sampiona VK Partizan….i koga bi ovaj rezultat trebalo da iznenadi!?
    Udovica, Sapnica???? Ili onog prodanog na čelu Beograda??? Boli njih, njihovi dzepovi su puni

0
    0
  3. šlepovao si se uz one izuzetne igrače koji bi da je bio pravi trener uzeli sva moguca zlata. Sad se još vodi kolika si neznalica. Odlazi 0

0
    0

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Autor: HotSport

PETRIĆ I RIKARDO ODUŠEVLJENI POSLE KOLUBARE: Momci su znali da igraju i pre nego što sam došao! (VIDEO)

ZVEZDA ISPUSTILA NOVE BODOVE: Videli smo remi na Marakani – gosti idu kući zadovoljni! (FOTO) (VIDEO)