0

MOŽDA SE IPAK MOŽE SA NJIMA: Bajern još jednom ispustio bodove u Bundesligi! (VIDEO)

Objavljeno: 03.09.22 u 19:06

Izgubili su i prvo mesto!

Fudbaleri Union Berlina i Bajerna iz Minhena odigrali su nerešeno 1:1 u 5. rundi nemačke Bundeslige.

To je drugi uzastopni remi za momke Julijana Nagelsmana, nakon što su u prošlom kolu igrali takođe 1:1 protiv Borusije iz Menhengladbaha.

Znalo se da je gostovanje u Berlinu veoma nezgodno, s obzirom da je Union odličan ove sezone. Poveli su domaći u 12. minutu preko Bekera, ali su Bavarci vrlo brzo odogvorili golom Kimiha u 15. minutu susreta.

Ovim remijem Union i Bajern izjednačili su se po broju bodova sa po 11 i dele 3. mesto na tabeli, dok su iznad njih sa bodom više Borusija Dortmund i Frajburg.

U narednom kolu Bajern dočekuje Štutgart dok Union gostuje Kelnu. Pre toga i jedni i drugi će imati evropske obaveze u Ligi šampiona odnosno Ligi Evrope.