0

DEBAKL MANČESTER JUNAJTEDA: Brentford ih ponizio! (VIDEO)

Objavljeno: 13.08.22 u 20:24

Bruka za ‘Crvene đavole’!

Fudbaleri Brentforda su na svom terenu dočekali Mančester junajted u okviru 2. kola englekse Premijer lige. Ekipa Erika Ten Haga je pretrpela više nego ubedljiv poraz, a već nakon prvog poluvremena sve je bilo gotovo, jer su domaćini imali prednost od 4:0.

Brentford je poveo u 10. minutu pogotkom sjajnog veziste Dasilve, da bi već u 18. minutu prednost duplirao Jensen. Na 3:0, nakon potvrde iz VAR sobe povisio je Ben Mi, dok je četvrti pogodak delo izuzetno brzog Mbeuma.

‘Crveni đavoli’ su tako nastavili sa izuzetno lošim igrama. Podsećamo da su u prvom kolu poraženi od Brajtona.