0

Twitter/@ManUtd

RONALDO PONOVO NA TERENU: Mančester i Rajo Valjakano remizirali! (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 31.07.22 u 20:11

Posle više od mesec dana, Kristijano Ronaldo je prihvatio činjenicu da će biti fudbaler Mančester Junajteda i sledeće sezone, a protiv španske ekipe odigrao je prvo poluvreme.

Utakmica je odigrana na Old Trafordu, na poluvremenu je bilo 0:0, a u drugom poluvremenu videli smo i dva pogotka. Junajted je poveo golom Amana Dijala u 48. minutu. Dvadesetogodišnjak je na teren ušao upravo umesto Kristijana, a Crveni đavoli su imali prednost svega devet minuta, kada je rezultat izjednačio Garsija.

Ovo je bila i prva utakmica koju je Ten Hag vodio sa klupe na Old Trafordu. Starter je bio i Eriksen, a za Mančester je debitovao i defanzivac Martines.

Ovo je bila i poslednja pripremna utakmica za Crvene đavole, a u prvom kolu će im gostovati ekipa Brajtona.