0

LUDNICA U SUPERLIGI, NA DVA SUSRETA VIĐENO ČAK DEVET GOLOVA: Javor i Spartak dosta sigurni!

Objavljeno: 30.07.22 u 22:53

Dve ubedljive pobede večeras u okviru Superlige Srbije!

Napredak je u Kruševcu dočekao ekipu Javora iz Ivanjice i tom prilikom pretrpeo debakl! Gosti su došli izuzetno raspoloženi i ‘raspucani’, što se moglo videti po rezultatu utakmice – 0:4. Prednost je Javoru doneo Dukure u 29. minutu susreta, što je ujedno bio i jedini pogodak u prvom delu igre.

Prednost gostiju duplirao je Gojković u 46. minutu, a do kraja su se u strelce upisali Gigić u 61. i Kembel u 68. minutu susreta. Napredak je do kraja susreta spustio na 1:4 prvo, a zatim nekoliko minuta kasnije i 2:4 pogotkom sa bele tačke! Strelac oba pogotka za tim iz Kruševca bio je Bastajić!

U drugoj utakmici odigranoj od 21h, Spartak je u Subotici odigrao duel sa Voždovcem i tom prilikom više nego ubedljivo slavio – 3:0. Prednost domaćinu doneo je Todoroski u 33. minutu, a golove su još postizali Srećković u 67. i Obradović u 77. minutu.

Petak:

Novi Pazar – Partizan 1:0 (Miloš Mijić)

Crvena zvezda – Radnik Surdulica 6:0 (M.Ivanić, K. Kangva, A. Katai, M.Pavkov, G.Kanga, O. Bukari)

Radnički 1923 – Vojvodina 0:2 ( V.Simić, F.Malbašić)

Napredak Kruševac – Javor Matis 0:4 (Dukure, Gojković, Gigić, Kembel)

Spartak Subotica – Voždovac 3:0 (Todoroski, Srećković, Obradović)

18:55 Radnički Niš – TSC

21:00 Kolubara – Mladost Lučani

21:00 Mladost GAT – Čukarički