0

LIGA NACIJA: Francuska jedva izvukla remi sa Austrijom, Pašalić doneo pobedu Hrvatskoj! (VIDEO)

Objavljeno: 10.06.22 u 22:45

Odigrano je 7 susreta.

Fudbaleri Austrije nisu uspeli da sačuvaju prednost protiv Francuske, pa su na svom terenu remizirali rezultatom 1:1. Vođstvo domaćima doneo je Vajman u 37. minutu, dok je Francuska preko Mbapea uspela da izjednači u 83. Bio je ovo novi neuspeh za selekciju koju predvodi Didije Dešam, jer su u do sada odigrane 3 utakmice zabeležili 2 remija i poraz.

U okviru Lige A, takođe, svoj susret su odigrali Danska i Hrvatska, a komšije su uspele da slave pogotkom Marija Pašalića u 69. minutu. Ipak, Danska je uprkos tome što nije pobedila, sačuvala prvo mesto u grupi, dok dalje slede redom Austrija, Hrvatska i Francuska.

Što se tiče Lige B, druge po kvalitetu, u jedinom odigranom susretu, Izrael je savladao Albaniju sa 1:2. Zbog izbacivanja Rusije iz takmičenja, duel koji je ta selekcija trebala da igra sa Islandom, suspendovan je.