0

KATASTROFA MANČESTERA: Brajton ‘spakovao’ četiri komada i vratio ih na ‘Teatar snova’! (VIDEO)

Objavljeno: 07.05.22 u 20:49

Brutalna partija ‘Galebova’!

Fudbaleri Brajtona su na svom terenu ‘demolirali’ ekipu Mančester junajteda sa 4:0. Tim koji sa klupe predvodi Ragnik se ništa nije pitao na današnjoj utakmici.

Mrežu gostiju ‘načeo’ je Kaisedo u 15. minutu susreta, a to je bio ujedno i jedini pogodak u prvom delu igre. Do kraja susreta golove su postizali Kukurelja u 49. Gros u 57. i Trosar u 60. minutu.

Mančester se ovim porazom i matematički oprostio od borbe za Ligu šampiona, dok je Brajton sebi obezbedio visok plasman na kraju sezone, bez obzira kako odigrali poslednja dva duela.