0

‘POSTOJE TE MAGIČNE NOĆI’: Benzema blista nakon het-trika, ali zbog jedne stvari nije zadovoljan!

Objavljeno: 07.04.22 u 09:22

U prvom meču četvrtfinala Lige šampiona, fudbaleri Real Madrida pobedili su Čelsi u Londonu rezultatom 3:1, a het-trik je postigao neverovatni Karim Benzema.

Nezaustavljivi francuski napadač je još jednom pokazao da i sa 34 godine sa lakoćom igra protiv najboljih defanzivaca na planeti.

Postoje magične noći, kao što je bila ona protiv Pari Sen Žermena. Danas smo izašli da pobedimo, da pokažemo ko smo. A mi smo Real Madrid. Stvari su se dobro odvijale, jer smo igrali dobro od prvog do poslednjeg minuta – izjavio je Benzema.

View this post on Instagram

A post shared by Real Madrid C.F. (@realmadrid)

Iako se tri puta upisao u strelce, Benzema smatra da je mogao da postigne još neki pogodak.

Ne mogu da izdvojim nijedan gol. Sva tri su veoma važna. Najsrećniji sam bio kada sam postigao treći, jer sam promašio jedan u prvom poluvremenu. Tako da sam bio srećan što sam se ispravio – zaključio je sjajni napadač.

Revanš utakmica na programu je za sedam dana, na stadionu ‘Santijago Bernabeu‘ u glavnom gradu Španije.

A post shared by HOTSPORT.rs (@hotsport.rs)