0

CRVENA ZVEZDA EKSPRESNO DO PREDNOSTI: Katai ponovo doneo vođstvo crveno-belima! (VIDEO)

Objavljeno: 02.04.22 u 17:30

Vodi Zvezda u Nišu!

Fudbaleri Crvene zvezde su krenuli furiozno i od prvog sekunda nastavka pritiskali Radnički. Trebalo je svega tri minuta da se iskoristi taj pritisak i stigne do prednosti!

Nakon centaršuta Aleksandra Dragovića na skoku je bio Strahinja Eraković, koji je glavom uspeo da glavom vrati u sredinu, a Mlađović lošom rekacijom prosto namešta Kataiju loptu na zicer, a krilnom napadaču Crvene zvezde nije bilo teško da po drugi put savlada Dujmovića.

Golove iz prvog dela možete pogledati OVDE. U toku je 55. minut a rezultat je 1:2.

Došlo je i do trećeg pogotka za crveno-bele. Nakon sat vremena igre Aleksandar Katai je ponovo postigao gol glavom i tako upotpunio het-trik. Potom je 15 minuta pred kraj meča na listu strelaca dospeo i El Fardu Ben kome je ovo deseti gol u Superligi ove sezone, asistent je bio Aleksandar Katai, kako drugačije nego glavom.