0

SAŠA ILIĆ OTVORENO: ‘Dva različita poluvremena!’

Objavljeno: 19.03.22 u 22:30

Bitna pobeda za ‘Brđane’!

Fudbaleri Čukaričkog slavili su na gostovanju ekipi Vojvodine, rezultat je bio 1:2, a nakon prvih 45 minuta minimalnu prednost je imao domaćin. Nakon meča trener tima sa Banovog brda – Saša Ilić, rekao je:

‘Mi smo večeras odigrali dva različita poluvremena. Prvo kako ne treba i drugo onako kako treba. Bila je ovo zanimljiva fudbalska predstava, puna borbe, mi smo imali možda malo više sreće da dođemo do pobede. Kolegi Radojičiću i Vojvodini želim sve najbolje i nadam se da će igrati u plej-ofu.’

Čukarički ovom pobedom nastavlja da čvrsto drži treću poziciju na tabeli, odmah iza Crvene zvezde i Partizana.