0

RONALDOV PROMAŠEN PENAL IZAZVAO ERUPCIJU ODUŠEVLJENJA: Navijači Midlzbroa slavili kao da je hjihov tim postigao gol! (VIDEO)

Objavljeno: 04.02.22 u 22:20

Spektakl na tribinama!

Na stadionu ‘Old Traford‘ u toku je utakmica 1/16 finala FA kupa, između domaćeg Mančester junajteda i Midlzbroa. Trenutno je 60. minut, a rezultat je 1:0.

Izabranici trenera Ralfa Rangnika poveli su u 25. minutu. Mrežu gostujućeg sastava zatresao je Džejdon Sančo.

Ipak, najzanimljivi potez na utakmici viđen je pet minuta pre pogotka. Sudija Tejlor je dosudio kazneni udarac u korist Junajteda, a loptu je na belu tačku namestio Kristijano Ronaldo. Legendarni Portugalac je promašio jedanaesterac, a onda je usledio pravi spektakl na tribinama. Gostujući navijači su proslavljali promašaj kao da je njihov tim postigao pogodak.