0

MUTINJOV POGODAK POKVARIO POČETAK NOVE GODINE JUNAJTEDU: Vulverhempton zasluženo do 3 boda! (VIDEO)

Objavljeno: 03.01.22 u 22:55

Bili su bolji.

Neće fudbaleri Mančester junajteda pamtiti početak Nove godine po dobrom, jer ih je u 21. kolu Premijer lige savladao Vulverhempton rezutlatom 0:1. Nije domaćima pomogao ni srpski fudbaler Nemanja Matić, koji je odigrao svih 90 minuta, ali ni jedan od najboljih u istoriji Kristijano Ronaldo.

Imao je Junajted nekoliko sasvim dobrih prilika, ali je realizacija na kraju izostala. Sa druge strane, gosti su jednu od svojih šansi realizovali, kada je Mutinjo u 82. minutu zatresao mrežu domaćih.

Bio je to dobar kontranapad Vulverhemptona, pa je nakon centaršuta, lopta došla do Mutinja, koji se našao na ivici šesnaesterca. Portugalac je odlično prihvatio loptu, pa je njegov zaista precizan šut prošao pored fudbalera Junajteda.