0

KOSTIĆ „OTKINUO“ BODOVE BAJERNU: Šampioni pretrpeli prvi poraz u sezoni! (VIDEO)

Objavljeno: 03.10.21 u 20:21

Ajntraht preko Srbina do prve pobede.

Sjajna utakmica čekala nas je na „Alianc Areni“ između Bajerna i Frankfurta. Dobro je počelo po domaćina jer je preko Gorecke došao u vođstvo, koje nije dugo trajalo jer je Hintereger brzo izjedančio.

Bilo je izjednačeno u drugom poluvremenu dok reprezentativac Srbije Filip Kostić nije postavio konačan rezultzat 1:2 u 83. minutu.

Ovo su prvi bodovi koje je Bajern prepusio rivalu u ovoj sezoni, a naredna utakmica aktuelnog šampiona Nemačke je protiv Leverkuzena, dok će Ajntraht dočekuje Jovetićevu Hertu.