0

U IZRAELU SAMO O NJEMU PRIČAJU: Boaći obeležio utakmicu – promašio penal ali je uspeo da se ‘iskupi’! (VIDEO)

Objavljeno: 20.09.21 u 10:20

Pre sedam dana, nekadašnji napadač Crvene zvezde Ričmond Boaći prekinuo je post dug šest meseci.

Podsetimo, na gostovanju Hapoelu u Jerusalimu, Boaći je postigao svoj prvenac u dresu novog kluba, a više o tome pročitajte OVDE. Nije mu dugo trebalo da ponovo zatrese mrežu, to je učinio sinoć.

U utakmici Beitar Jurusalim – Makabi Netanja (1:1), bivši napadač srpskog šampiona je definitivno bio centralna figura, i o njemu se najviše priča u izraelskim medijima. Naime, on je promašio penal u prvom poluvremenu, da bi malo kasnije postigao pogodak koji je njegovom timu doneo jedan bod.

Boaći je nonšalantno šutirao, a protivnički golman je pogodio pravu stranu i bez problema odbranio njegov udarac. Uspeo je Ričmond da se iskupi, pošto je u 78. minutu rutinski zatresao mrežu.