(191215) -- MUNICH, Dec. 15, 2019 (Xinhua) -- Robert Lewandowski of Bayern Munich celebrates his second scoring during a German Bundesliga match between FC Bayern Munich and SV Werder Bremen in Munich, Germany, on Dec. 14, 2019. (Photo by Philippe Ruiz/Xinhua)

BAJERN ŠAMPIONSKOM PARTIJOM UPISAO 3 BODA: Het-trik Levandovskog! (VIDEO)

Objavljeno: 28.08.21 u 21:24

Bajernu ni pobeda od 5:0 nije bila dovoljna za prvo mesto.

U trećem kolu Bundeslige aktuelni šampion Nemačke dočekao je Hertu. Od starta meča Minhenski tim je stavio do znanja protivnicima da ih neće čekati lepo veče.

Miler je u 6. minutu igre začeo mrežu gostiju, a Levandovski je nastavio u 35. minutu. Drugom poluvreme počelo je golom mladog Musijale, da bi u poslednjih 20 minuta igre Bajern svoj šou završio sa još dva gola najboljeg strelca u poslednjih nekoliko godina.

Ranije u toku dana Leverkuzen je zabeležio pobedu od 1:4 protiv Augzburga što im je omogućilo da ostanu na prvoj poziciji do narednog kola.

Borusija je otvorila kolo pobedom, tako što je Haland je u 91. minutu doneo pobedu svojoj ekipi.