0

Veljko Birmancevic Superliga Srbije, super liga Cukaricki - Vozdovac Belgrade, Serbia Novembar 7. Beograd, Srbija 7.11.2020. (credit image & photo: Pedja Milosavljevic/STARSPORT)

BIRMANČEVIĆ NE STAJE: Novi sjajan pogodak reprezentativca Srbije u kvalifikacijama za LŠ! (VIDEO)

Objavljeno: 24.08.21 u 22:01

Poluvreme deli Malme od grupne faze elitnog takmičenja!

U toku je utakmica plej-ofa za učešće u grupnoj fazi Lige šampiona. Ludogorec je u revanš meču ugostio ekipu Malmea, pred svojim navijačima u Razgradu. Prvi duel u Švedskoj, završen je pobedom Malmea rezultatom 2:0.

Nakon 45 minuta igre u revanšu, rezultat je 1:1. Domaćin je došao do vođstva u 10. minutu, a u strelce se upisao Anton Nedalkov.

dEkipa iz Švedske je u finišu prvog poluvremena stigla do izjednačenja. Ponovo je protivničku mrežu zatresao Veljko Birmančević! Fenomenalni ofanzivac je nastavio sa sjajnim partijama! Nekadašnji prvotimac Čukaričkog pokazuje zbog čega je dobio poziv u nacionalni tim Srbije.

Brzonogi fudbaler je uoči revanš utakmice govorio za HotSport, a intervju možete pročitati ovde.