0

TIHO U PREMIJER LIGI: Junajtedu samo bod, Totenhem sa ‘kreča’ do nova tri boda!

Objavljeno: 22.08.21 u 17:37

Sautempton pokazao zube, Totenhem se provukao!

U okviru drugog kola engleske Premijer lige, Sautempton je dočekao ekipu Mančester junajteda. Utakmica je okončana podelom bodova 1:1.. Tim Ole Gunar Solskjera bio je znatno bolji na današnjoj utakmici, ali ih jednostavno nije išlo, za razliku od prvog kola. ‘Fajtersku’ partiju pružio je domaćin uspevši da osvoji bod.

Poveo je Sautempton u 30. minutu susreta autogolom Freda.. Poluvreme je okončano minimalnom prednošću domaćina, ali je startom drugog dela igre pristiglo i izjednačenje. Pogodak je postigao Grinvud, a asistenciju je upisao Pol Pogba.

Manje zanimljiv meč viđen je u duelu Vulverhemptona i Totenhema.. Slavili su gosti minimalnim rezultatom, a strelac jedinog pogotka na utakmici bio je Dele Ali sa bele tačke u 9. minutu susreta.

Sautempton – Mančester junajted 1:1