PA ŠTA JE OVO: Neverovatna utakmica u Subotici, 5 golova i penal u 95. minutu!

Objavljeno: 22.08.21 u 19:57

Luda utakmicau Subotici!

U okviru drugog kola Superlige Srbije, Spartak je na svom terenu dočekao ekipu kruševačkog Napretka! Pravdu na ovom meču je delio Momčilo Marković, a njegovi pomoćnici su bili Milorad Jovanović i Nikola Rijavec.

Delovalo je kao da će Spartak lako odneti pobedu na današnjem meču, jer su na poluvremenu imali dva gola prednosti. Poveli su u 32. minutu, da bi u 41. poduplali prednost i ‘mirne glave’ otišli na odmor.. Ipak, tim iz Kruševca se nije predao!

Izjednačili su gosti u 60. minutu susreta, da bi potom usledio šok.. Igrao se 77. minut kada je Napredak poravnao rezultat na 2:2.

Zbog brojnih prekida i konsultacija VAR-a, utakmica je produžena za još 10 minuta.. Igrao se 95. minut susreta, kada je glavni arbitar pokazao za belu tačku, u korist domaćina.. Sigurno izveden kazneni udarac i prednost za Spartak – 3:2.