Fudbal Soccer International Friendly-Prijateljski mec Srbija v Izrael Slavisa Jokanovic (C) Novi Sad, 31.05.2016. foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

KAKAV DEBAKL: Jokanovićev Šefild ponižen!

Objavljeno: 19.08.21 u 08:31

Svi su ostali u čudu!

Slaviša Jokanović doživeo je pravi debakl u trećem kolu engleskog Čempionšipa! Njegov tim je poražen od Vest Bromvič Albiona sa 4:0, na gostujućem terenu. Sada Šefild junajted nakon tri odigrana kola ima samo jedan osvojen bod, a bitno je spomenuti da nisu postigli niti jedan pogodak u sezoni.

VBA je poveo u 26. minutu susreta autogolom Džeka Robinsona.. Minimalnom prednošću domaćina se otišlo na odmor i apsolutno ništa nije ukazivalo na potencijalni debakl ‘Jokanove’ ekipe.

Ipak, u periodu od starta drugog poluvremena, pa do 60. minuta, njegov tim je primio čak tri pogotka.. Redom su se u strelce upisivali Dara O’Šea, Aleks Movat i Kalum Robinson.

Tamošnji mediji su već počeli da pričaju, kako se Jokanoviću ‘drma’ mesto na klupi ‘Oštrica’.