0

Igraci FK Novi Pazar slave ostanak u Super Ligi ilustracija illustration celebrate Fudbal Linglong Super League Season 2020-2021 FK Novi Pazar vs FK Napredak Krusevac Novi Pazar City Stadium 19.05.2021. foto: Irfan Licina/Starsportphoto ©

MARJANOVIĆ MAJSTORIJOM SA VIŠE OD POLA TERENA REŠIO PITANJE POBEDNIKA U KRUŠEVCU: Da li već sada imamo gol sezone? (VIDEO)

Objavljeno: 14.08.21 u 20:09

Preokret domaćina vredan tri boda!

U drugom meču petog kola Superlige Srbije, fudbaleri Napretka su u Kruševcu ugostili ekipu Mladosti. Do ovog meča je domaćin bio na skoru od dve pobede i dva poraza, dok je ekipa iz Lučana zabeležila tri poraza uz jednu odloženu utakmicu. Nešto ranije danas su svoj meč igrali TSC i Radnički, a rezultat je bio 4:4.

Večerašnji duel je završen pobedom Napretka rezultatom 2:1. Izabranici Milana Đuričića su uspeli da preokrenu rezultat u svoju korist i tako obezbede nova tri boda.

Igraci FK Novi Pazar slave ostanak u Super Ligi ilustracija illustration celebrate
Fudbal Linglong Super League Season 2020-2021
FK Novi Pazar vs FK Napredak Krusevac
Novi Pazar City Stadium 19.05.2021.

Prvo poluvreme je proteklo totalno u znaku gostiju iz Lučana, što najbolje pokazuje statistika koja kaže da je Mladost uputila četiri udarca u okvir gola, dok Napredak nije imao ni jedan.

Nikola Jojić je doneo prednost ekipi Mladosti golom u 40. minutu, te se na poluvreme otišlo sa vođstvom gostiju.

Nakon samo 10ak minuta igre u drugom poluvremenu, domaćin stiže do izjednačenja u 56. minutu preko Ognjena Mršića. Drugi period igre je protekao totalno u znaku Napretka koji su samo stvarali šanse.

Kao grom iz vedra neba u 75. minutu dolazi šut Saše Marjanovića sa preko pola terena i na iznenađenje svih lopta ulazi u mrežu. Ispostaviće se da je ovaj neverovatan pogodak obezbedio ekipi iz Kruševca veliku pobedu i nova tri boda.

Ekipa Mladosti ostaje i dalje bez i jednog boda na četiri odigrane utakmice.