0

KOPA AMERIKA: Kolumbija slavila minimalnim rezultatom! (VIDEO)

Objavljeno: 14.06.21 u 12:11

Važan trijumf!

Ljubitelji fudbala širom sveta uživaju u velikom broju sjajnih utakmica. Trenutno su na programu Evropsko prvenstvo, kao i Kopa Amerika.

Kolumbija je odmerila snage sa ekipom Ekvadora u noći između nedelje i ponedeljka. Utakmica odigrana u Brazilu završena je rezultatom 1:0 i Kolumbija je uspela da opravda ulogu favorita.

Jedini pogodak na utakmici viđen je u prvom poluvremenu. Heroj nacionalnog tima Kolumbije je iskusni Edvin Kardona.

Nekadašnji fudbaler Boke Juniors je zatresao protivničku mrežu u 42. minutu susreta. Utakmicu je obeležila velika borba, baš kao što je i uobičajeno na terenima širom Južne Amerike.

U istoj grupi odirgana je još jedna utakmica. Brazil je ubedljivo savladao Venecuelu, a više o tom susretu možete pročitati ovde.