0

KOPA AMERIKA: Brazil ubedljiv protiv Venecuele! (VIDEO)

Objavljeno: 14.06.21 u 09:51

Nejmar predvodio tim do trijumfa!

Nacionalni tim Brazila je u svom glavnom gradu ugostio Venecuelu. Utakmica grupe B na startu Kopa Amerika ja završena rezultatom 3:0.

Domaćin je opravdao ulogu favorita i odličnom igrom stigao do tri boda.

Selekcija Brazila  je do prednosti stigla već u 23. minutu duela. Mrežu Venecuele zatresao je as Pari Sen Žermena – Markinjos. Snažni defanzivac je još jednom pokazao svoje neverovatne golgeterske sposobnosti. Markinjos često ulazi u šanse i na realizaciji mogu da mu pozavide brojni napadači. Do kraja prvog dela igre nije bilo promene rezultata.

Domaćin je svoju prednost duplirao u 64.minutu. Nejmar je namestio loptu na belu tačku i na siguran načim savladao čuvara mreže gostujuće ekipe.

Konačan rezultat postavljen je u 89. minutu, kada je Gabrijel Barbosa iskoristio asistenciju Nejmara i upisao se u listu strelaca.