1

PIKSI NA IVICI NERVNOG SLOMA: Makarić promašio veliku šansu, pa doveo Stojkovića do tačke pucanja! (VIDEO)

Objavljeno: 11.06.21 u 17:52

Fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je od Japana u drugom prijateljskom meču rezultatom 1:0.

Ovo je ujedno i prvi poraz ‘Orlova’ otkako je na klupu nacionalnog tima seo Dragan Stojković Piksi. Bez ikakve dileme Japan je danas bio bolji rival od naše reprezentacije, a jedini pogodak za domaće postigao je Ito u 48. minutu.

Nekoliko minuta pre vođstva Japana, reprezentacija Srbije je mogla da postigne gol. Milan Makarić je imao priliku da zatrese mrežu, ali je lopta otišla pored desne stative.

To je iznerviralo našeg selektora, koji je u naletu besa bacio masku na teren, a kako je to izgledalo, pogledajte u videu:

Srbija je danas igrala u dosta slabijem sastavu u odnosu na selekciju Japana, ali će Piksi sigurno imati šta da kaže svojim igračima.