0

KAVANIJEVA MAJSTORIJA NEDOVOLJNA: Lids do pobede protiv ‘Svetaca’!

Objavljeno: 18.05.21 u 21:17

Pobedela bodova u Mančesteru, Lids odneo sva tri boda!

Mančester junajted i Fulam sastali su se u okviru 37. kola Premijer lige i tom prilikom su podelili bodove. Prvi gol na meču postigao je Edison Kavani u 15. minutu meča, kada je sa preko 30 metara lobovao golmana Fulama.

Izjednačenje Fulama stiglo je u 76. minutu utakmice, kada je mrežu ‘Crvenih đavola’ zatresao Džo Brajan. Na kraju je meč okončan bez pobednika, sa po jednim pogotkom na obe strane terena.

Od 19h sastali su se Sautempton i Lids, a gosti su odneli pobedu rezultatom 0:2, a oba pogotka viđena su u drugom poluvremenu. Prvo je Bamford postigao pogodak u 73. minutu, da bi prednost u 95. poduplao Roberts.