0

KONAČNO JE PRORADIO: Španci slave bivšeg fudbalera Partizana, zatresao mrežu nakon pet meseci! (VIDEO)

Objavljeno: 09.05.21 u 10:00

U okviru 35. kola La Lige fudbaleri Atletik Bilbaa i Osasune podelili su bodove, pošto je nakon 90 minuta rezultat bio 2:2.

Sve je nagoveštavalo na to da će Bilbao doći do nova tri boda, ali je Osasuna u 89. minutu postigla pogodak koji im je obezbedio novi bod.

Nema sumnje da je utakmicu obeležio bivši fudbaler Partizana Darko Brašanac koji postigao drugi pogodak za svoj tim na ovom meču.

Domaćini su poveli već u prvom minutu preko Morsila, ali je srpski internacionalac glavom izjednačio u 12. minutu.

Srbin se upisao u strelce nakon pet meseci, pošto je poslednji gol postigao u remiju sa Elčeom krajem decebra prethodne godine.