0

NEMAC ODGOVORNO TVRDI: ‘Mi smo ekipa koja odbija da izgubi! Malo je nedostajalo da sve izgubimo’

Objavljeno: 08.05.21 u 22:17

Čelsi igra na vrhunskom nivou!

Ekipa iz glavnog grada Engleske pruža odlične partije od kada nastupa pod ‘palicom’ Tomasa Tuhela. Čelsi je na gostovanju u Mančesteru savladao Siti rezultatom 1:2. Pobeda je ostvarena pogotkom Alonsa u sudijskoj nadoknadi vremena. Nakon utakmice oglasio se trener Tuhel.

– Na sjajan način smo odgovorili u drugom poluvremenu, pošto smo u finišu prvog bili jako blizu da izgubimo sve – rekao je Tuhel misleći na jedanaesterac koji Aguero nije realizovao.

-Gradili smo sampouzdanje iz minuta u minut u drugom delu. Nijednog trenutka nismo prestali da napadamo. Na kraju je došao gol kao velika nagrada za naš pristup. Nismo se predavali, pokazali smo karakter i pravi duh. Mi smo tim koji odbija da izgubi – zaključio je nekadašnji šef stručnog štaba Borusije iz Dortmunda.