0

SAVIĆ I IVANOVIĆ ZATRESLI MREŽU PROTIVNIKA: Olimpija osvojila samo bod! (VIDEO)

Objavljeno: 02.05.21 u 21:00

Nekadašnji fudbaleri Crvene zvezde i Partizana pružaju sjajne partije!

U okviru 31. kola Prve lige Slovenije, Olimpija je ugostila Aluminij. Utakmica u Ljubljani je završena rezultatom 2:2 i gosti su napravili veliko iznenađenje.

Gostujuća ekipa je stigla do prednosti već u 12. minutu meča pogotkom Luke Peteka. Dugo se čekalo na promenu rezultata. Nekadašnji kapiten Crvene zvezde Vujadin Savić je pogodio za izjednačenje u 57. minutu.

Samo 13 minuta kasnije Olimpija je napravila potpuni preokret! Bivši fudbaler Partizana Đorđe Ivanović je postigao novi pogodak!

Gosti su neočekivano došli do izjednačenja! Sudija je u samom finišu utakmice pokazao na belu tačku i Aljaz Krefl je realizovao jedanaesterac. Krefl je pogotkom postavio konačan rezultat.