0

AJAKS OSVOJIO DUPLU KRUNU: Tadić i ekipa osigurali trofej tri kola pre kraja šampionata!

Objavljeno: 02.05.21 u 19:16

Tadić dvostruki asistent!

Ajaks je u Amsterdamu ugostio ekipu Emena. Ekipa koju sa klupe predvodi Erik Ten Hag je slavila rezultatom 4:0 i pobedom u 31. kolu obezbedila novu šampionsku krunu.

Tim iz Amsterdama je poveo u 10. minutu pogotkom Juriena Timbera. Domaćin je kontrolisao igru od samog starta utakmice. Do kraja prvog dela igre nije bilo promene rezultata, a Ajaks je u nastavku bio ubedljiv.

Prednost domaćina duplirao je Sebastijan Aler u 61. minutu igre. Emen koji se bori za opstanak sigurno nije očekivao da će svoj spas tražiti protiv aktuelnog šampiona.

Dušan Tadić je do kraja meča zabeležio dve asistencije, a u strelce su se upisali Devajn Renč u 66. i Davi Klasen u 74. minutu igre.