0

PSŽ PRVI BAREM NA KRATKO: Parižani savladali Lens!

Objavljeno: 01.05.21 u 22:19

U Francuskoj se vodi velika borba za titulu!

Odigrana je još jedna utakmica 35. kola Lige 1. Pari Sen Žermen je savladao Lens rezultatom 2:1.

Domaći sastav je osvojio važne bodove u borbi za šampionski naslov. Lens je još jednom pokazao kvalitet i ozbiljno namučio izabranike Maurisija Poketina.

PSŽ je stigao do prednosti pogotkom Nejmara u 33. minutu igre. U ulozi asistenta našao se Draksler. Do kraja prvog dela igre nije bilo promene rezultata.

PROČITAJTE JOŠ: MIHAILO PAVIĆEVIĆ EKSKLUZIVNO ZA HOTSPORT:’ ‘Plej-of je specifično takmičenje i niko nema pravo na grešku! Aplauz i ovacije u Pioniru su jedan od najlepših trenutaka u karijeri’

U nastavku su domaći duplirali prednost! Nejmar je ovog puta bio asistent, a loptu je u mrežu Lensa poslao kapiten Markinjos. Neverovatno je kakve golgetreske sposobnosti ima iskusni defanzivac.

Konačan rezultat je postavljen u 61. minutu kada je mladi Ganago savladao Navasa.

Lil trenutno igra protiv Nice i vodi rezultatom 2:0. Biće zanimljivo do kraja šampionata!