0

BEŠIKTAŠ BROJAO DO SEDAM: Crno-beli na korak od titule!

Objavljeno: 01.05.21 u 23:17

Goleada u Istanbulu!

Ekipa sa ‘Vodafon parka’ igra fenomenalno tokom cele sezone! Crno-beli su na domaćem terenu u okviru 39. kola Superlige Turske savladali Hatajspor rezultatom 7:0.

Ljubitelji fudbala su mogli da uživaju u sjajno fudbalskoj predstavi.  Bešiktaš je poveo već u 2. minutu meča, a Akintola je postigao autogol. Već u 14. minutu su domaći imali tri gola prednosti! Glavni i odgovorni za taj rezultat bio je Kajl Larin koji je postigao oba pogotka.

Enkudu je u 38. povisio na 4:0, a neverovatnu seriju nastavio je Jilmaz u 44. minutu.

PROČITAJTE JOŠ: MIHAILO PAVIĆEVIĆ EKSKLUZIVNO ZA HOTSPORT:’ ‘Plej-of je specifično takmičenje i niko nema pravo na grešku! Aplauz i ovacije u Pioniru su jedan od najlepših trenutaka u karijeri’

Bešiktaš je odlučio da nastavi snažno i u nastavku igre. Kanadski reprezentativac Kajl Larin je dodao još dva pogotka.

Adem Ljajić je na terenu proveo 69. minutu i za to vreme se jednom našao u ulozi asistenta.

Crno-beli iz Istanbula su na korak od 21. titule u svojoj istoriji. Bešiktaš ima osam bodova prednosti i utakmicu više u odnosu na drugoplasirani Fenerbahče.

Do kraja šampionata su ostale tri utakmice.