0

LIGA EVROPE: Potpuni preokret i luda goleada Junajteda, Viljareal ima prednost pred put u Englesku!

Objavljeno: 29.04.21 u 23:34

Odigrani su prvi mečevi polufinala Lige Evrope.

Fudbaleri Mančester Junajteda su ubedljivo savladali Romu rezultatom 6:2. Ipak na početku i nije sve bilo tako bajno.

Bruno Fernandeš je na Kavanijevu asistenciju svom timu doneo vođstvo u 9. minutu. Da ćemo gledati dosta pogodaka, odmah su nam dali do znanja Pelegrini u 15. i Džeko u 33. minutu. Roma je na pauzi vodila 2:1.

Ipak, crveni đavoli su se odmah po izlasku na teren probudili, počeli su da koriste svoje šanse i videli smo čak 4 njihova gola u drugom poluvremenu. Strelci su bili Kavani u 48. i 64. minutu. Nedugo nakon toga, sa bele tačke je bio precizan Fernandeš za 5:2. Konačan rezultat je postavio Grinvud 4 minuta pred kraj susreta.

U drugom meču koji se igrao ove večeri, Viljareal je pokazao nesuđenom Superligašu gde mu je mesto. Španci su slavili rezultatom 2:1, uz golove Trigerosa u 5. i Albiola u 29. minutu. Jedini pogodak za Arsenal postigao je Nikolas Pepe i to sa bele tačke u 73. minutu.