0

ZVEZDA SIGURNA U KRUŠEVCU: Četiri gola u mreži Napretka! (VIDEO)

Objavljeno: 03.04.21 u 19:13

Silovita pobeda crveno-belih.

U okviru 29. kola Superlige, Crvena zvezda je gostovala ekipi Napretka iz Kruševca. Meč je završen rezultatom 4:1.

Goleadu Zvezde, otvorio je Aleksandar Katai u 21. minutu. Gajić je pokušao da ubaci loptu u kazneni prostor, Milan Spremo je igrao rukom i sudija je pokazao na belu tačku.

Samo 4 minuta kasnije, prednost crveno-belih uvećao je Dijego Falćineli. Prvo je Ivanić uputio vrlo dobar šut sa oko 25 metara, golman Živković je dobro reagovao, ali se lopta odbila Falćineliju koji nije imao težak posao.

U 71. minutu Falko je izveo slobodan udarac, Ben je ispratio odbitak i povećao Zvezdinu prednost na 3-0. Opet je golman Napretka dobro procenio prvi šut, odbranio ga je, ali nakon toga nije mogao ništa više da učini.

Dva minuta kasnije, do gola je došla i ekipa Napretka. Strelac je bio nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Luka Milunović. Marinković je napravio par dobrih poteza, pronašao je Milunovića koji je postigao lep gol za 3:1.

Konačan rezultat od 4:1 postavio je Milan Pavkov u 76. minutu meča. On je na teren ušao samo minut pre toga kada je zamenio Falćinelija.