Raspored utakmica Superlige Srbije

ZMAJEVI SLAVILI U NIŠU: Čak tri penala na utakmici u Subotici!

Objavljeno: 20.03.21 u 17:17

Završene su još tri utakmice 28. kola Superlige Srbije!

Spartak je u Subotici ugsotio ekipu TSC-a iz Bačke Topole. Trener domaće ekipe Vladimir Buač, pre utakmice je najavio da njegova ekipa želi tri boda.

Ekipa iz Subotice je kvalitetno startovala, a Lazar Tufegdžić je u 23. minutu zatresao mrežu golmana Filipovića udarcem sa bele tačke.

Nisu se predali izabranici Mladena Krstajića! Do kraja prvog dela igre nije bilo promene rezultata.

Sudija Milanović je ponovo pokazao na belu tačku u 64. minutu, ali ovog puta u korist gostujuće ekipe. Nenad Lukić je realizovao jedanaesterac.

Samo osam minuta kasnije, viđen je potpuni preokret. Đuro Zec je zatresao mrežu domaće ekipe! Domaćin je u samom finišu meča uspeo da dođe do pogotka za izjednačenje!

Dosuđen je i treći kazneni udarac, a Tufegdžić je ponovo bio precizan!

Spartak Subotica – TSC Bačka Topola 2:2

Radnički iz Niša ne igra na očekivanom nivou ove sezone. ‘Zmajevi’ sa Voždovca su iskoristili svoju priliku i došli do važna tri boda na stadionu ‘Čair’.

Jedini gol na meču, delo je iskusnog Aleksandra Stanisavljevića u 72. minutu utakmice.

Nakon 28 odigranih utakmica, Radnički zauzima 9. mesto, sa dva boda više od današnjeg rivala koji se nalazi na 11. poziciji.

Javor je napravio veliki korak u borbi za opstanak u Superligi Srbije. Ekipa iz Ivanjice je savladala Zlatibor na gostujućem terenu rezultatom 0:2.

Mladi napadač Andrej Ilić je zatresao mrežu domaćih već u 15. minutu meča. Bilo je zanimljivo tokom cele utakmice, a dugo se čekalo na sledeći pogodak.

Konačan rezultat postavljen je u 83. minutu kada je Luka Luković savladao Miloša Čupića.