0

PSŽ RUTINIRAO RIVALA: Fenomenalan lob Mbapea! (VIDEO)

Objavljeno: 17.03.21 u 20:21

Lako je PSŽ savladao rivala!

Fudbaleri PSŽ-a plasirali su se u četvrtfinale francuskog kupa, savladavši Lil, 3:0. Gosti gotovo da nisu imali nikakve šanse, jer su parižani u meč ušli veoma raspoloženi i od samog starta nametnuli svoju igru.

Prvi gol na meču delo je Ikardija u devetom minutu susreta. Prednost je poduplao Kilijan Embape u 41. minutu, da bi potom pobedu overio isti igrač u sudijskoj nadoknadi utakmice.

Celokupan duel je mogao da bude malo neizvesniji, jer je u 77. minutu utakmice penal imao Lil. Ipak, Jazidži je promašio kazneni udarac i time svoj tim ostavio bez šansi.