0

VERONA ZAUSTAVILA JUVENTUS: Lazović u ulozi asistenta!

Objavljeno: 27.02.21 u 23:16

Stara dama je sve dalje od titule!

U okviru 24. kola Serije A, Verona je na svom stadionu ugostila Juventus. Domaćin se nije uplašio aktuelnog šampiona, a utakmica je završena rezultatom 1:1.

Posle prvih 45 minuta, nije bilo pogodaka.

Nakon asistencije Federika Kijeze, Kristijano Ronaldo je zatresao protivničku mrežu u 49. minutu meča. Gosti su do izjednačenja stigli u 77. minutu utakmice.

Antonin Barak je savladao čuvara mreže crno-belih. U ulozi asistenta našao se nekadašnji kapiten Crvene zvezde i reprezentativac Srbije, Darko Lazović.