0

BEŠIKTAŠ ŽELI TITULU: Abubakar je nezaustavljiv! Ljajić ponovo zatresao mrežu!

Objavljeno: 26.02.21 u 19:45

Ubedljiv trijumf crno-belih!

U okviru 27. kola Superlige Turske, Bešiktaš je savladao ekipu Denizlispora. Utakmica na ‘Vodafon parku’, završena je rezultatom 3:0 u korist domaćina.

Larin je u 22. minutu zatresao protivničku mrežu. Bešiktaš je nastavio u istom ritmu, a samo sedam
minuta kasnije, domaćinu je poništen još jedan pogodak.

Vinsent Abubakar igra sjajno ove sezone! Reprezentativac Kameruna ponovo blista. U 38. minutu, iskusni napadač je postigao 13. gol u domaćem prvenstvu.

Konačan rezultat postavljen je samo minut kasnije! Adem Ljajić je savladao golmana gostujuće ekipe. U ulozi asistenta našao se Abubakar.

Bešiktaš se izjednačio sa ekipom  Galatasaraja. Obe ekipe imaju po 54 boda i dele prvo mesto. Denizlispor zauzima tek 19. poziciju i nalazi se u zoni ispadanja.