0

BUNDESLIGA: Srpski Ajntraht šokirao Bajern! Kostić asistent u velikom trijumfu ekipe iz Frankfurta! (VIDEO)

Objavljeno: 20.02.21 u 17:45

Fudbaleri Ajntrahta pobedili su Bajern Minhen u utakmici 22. kola Bundeslige rezultatom 2:1.

Filip Kostić, inače asistent kod prvog gola, odigrao je čitav meč za Ajntraht, dok je Luka Jović zamenjen u 67. minutu.

Bavarci su u prvom poluvremenu bili nemoćni, a posebno se to osetilo sredinom prvog perioda kada je Ajntraht potpuno dominirao terenom.

Imali su četiri velike šanse domaći fudbaleri, ali su dva puta zatresli mrežu rivala.

Prvi put se to desilo već u 12. minutu utakmice, kada je na asistenciju Filipa Kostića gol postigao Kamada.

Nešto manje od dvadeset minuta kasnije, stigao je i drugi gol u mreži Bajerna. Kamada je asistirao Junesu za velikih 2:0 u 31. minutu utakmice.

Do kraja prvog dela, Bajern nije postigao gol.

Ipak, po povratku na teren poslali su odgovor. Liroj Sane je već u 53. minutu pronašao Roberta Levandovskog i vrlo brzo je bilo 2:1.

Očekivano, Bajern je povećao pritisak i u potpunosti dominirao u drugom poluvremenu, ali su domaći uspeli da se odbrane i da sa sobom ponesu ceo plen.

Sve golove sa ovog meča možete pogledati ovde.