0

KUNDE I RAKITIĆ ‘SRUŠILI’ BARSU: Velika pobeda Sevilje!

Objavljeno: 10.02.21 u 23:47

Završena je prva polufinalna utakmica!

Ekipa Sevilje je na svom stadionu savladala Barselonu, u okviru prvog polufinala Kupa kralja. Utakmica je završena rezultatom 2:0 u korist domaćina.

Fudbaleri Sevilje su za 90. minuta uputili samo tri udarca u okvir gola Nemca Ter Štegena, ali su dva puta zatresli protivničku mrežu.

Domaćin je do prednosti stigao u 25. minutu meča! Francuz Žil Kunde je savladao čuvara mreže Barselone.

Pitanje pobednika rešeno je u samom finišu meča! Nekadašnji fudbaler Barselone je zatresao mrežu bivšeg kluba! Ivan Rakitić je u 85. minutu u stilu vrhunskih golgetera doneo važnu pobedu aktuelnom šampionu Lige Evrope.

Revanš je zakazan za 3. mart na stadionu Kamp Nou.