0

NEKADAŠNJI NAPADAČ CRVENE ZVEZDE NASTAVLJA DA POSTIŽE GOLOVE: Dva pogotka Pešića za novu pobedu!

Objavljeno: 10.02.21 u 23:15

Iskusni golgeter igra sjajno od dolaska u Izrael!

U okviru 20. kola nacionalnog šampionata Izraela, Makabi Tel Aviv je savladao Hapoel Haderu! Meč je završen rezultatom 3:1!

Povremeni reprezentativac Srbije i nekadašnji napadač Crvene zvezde Aleksandar Pešić, postigao je dva pogotka i nastavio sa odličnim partijama u najkvalitetnijem fudbalskom takmičenju u Izraelu.

Gosti su do prednosti stigli u 5. minutu golom Sisea. Fudbaleri Makabija su se brzo konsolidovali!
Rikan je postigao gol za izjednačenje u 20. minutu.  Srbin je mrežu protivnika zatresao u 23. i 69. minutu meča!

Makabi je trenutno drugoplasirana ekipa na tabeli i ima dva boda manje od trenutnog lidera Makabi Haife.