0

SJAJAN DEBI MLADENA KRSTAJIĆA: Lalatović dobio crveni karton, bivši igrač Crvene zvezde presudio Vojvodini! (VIDEO)

Objavljeno: 05.02.21 u 18:45

Prva pobeda Mladena Krstajića!

TSC je slavio kao gost protiv Vojvodine sa 1:0 (1:0) u prvom duelu prolećnog dela sezone!

Jedini strelac na meču bio je bivši defanzivac Crvene zvezde Marko Petković u 31. minutu. On je posle šuta Đure Zeca, dočekao odbitak golmana Simića i pogodio mrežu domaćina.

Mladen Krstajić odlično je pripremio meč, pa Vojvodina nije imala rešenja u napadu protiv njegove ekipe.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Vojvodina je imala svojih šansi, ali na kraju ipak nije uspela doći ni do nerešenog rezultata.

Na kraju prvog poluvremena isključen je trener Vojvodine, Nenad Lalatović, posle rasprave sa glavnim sudijom utakmice, Srđanom Jovanovićem.

Vojvodina u narednom kolu gostuje ekipi Čukaričkog, dok TSC  dočekuje ekipu Rada.