7

LALATOVIĆ ISKLJUČEN POSLE PRVOG POLUVREMENA: TSC posle 45 minuta vodi pogotkom bivšeg igrača Crvene zvezde! (VIDEO)

Objavljeno: 05.02.21 u 17:52

Utakmicom između Vojvodine i TSC-a od 16:30 počeo je prolećni deo sezone u Linglong Superligi Srbije.

Posle prvog poluvremena rezultat je bio 1:0 u korist gostiju, a strelac jedinog pogotka bio je bivši igrač Crvene zvezde, Marko Petković, u 31.minutu.

Lukić je sjajno proigrao Đuru Zeca po levoj strani, Zec je šutirao, a golman Vojvodine je loptu odbio do Petkovića koji je uz malo sreće loptu poslao u mrežu.

Odličnih prvih 45. minuta na debiju Mladena Krstajića, a Vojvodina će drugo poluvreme morati nastaviti bez trenera Nenada Lalatovića koji je dobio crveni karton.

Lalatović je posle završetka prvog poluvrema prišao sudiji Srđanu Jovanoviću i dobio žuti karton zbog protesta, a potom i crveni, jer je nastavio sa protestovanjem.