Evrokup

VIRTUS SLAVIO NA SRPSKI POGON: Teodosić i Marković sjajnom partijom doneli pobedu svojoj ekipi u Podgorici! (VIDEO)

Objavljeno: 03.02.21 u 21:17

Sjajna partija Teodosića i Markovića!

U okviru četvrtog kola Top 16 faze Evrokupa, Virtus iz Bolonje je bez većih problema kao gost savladao Budućnost iz Podgorice sa 99:89 (23:25, 30:22, 24:18, 22:24).

Budućnost je držala rezultatski priključak prvo poluvreme, a na kraju druge četvrtine Virtus je otišao na 6 razlike.

Početkom drugog poluvremena izabranici Aleksandra Đorđevića odlaze na dvocifrenu prednost, a do kraja meča Budućnost nije uspela da uhvati rezultatski priključak.

MOŽDA VAS ZANIMA: IZNENAĐENJE U NOVOM SADU: Srbija doživela poraz od Bosne i Hercegovine i zakomplikovala situaciju u grupi! (VIDEO)

Najbolji u Virtusu bio je Miloš Teodosić sa 26 postignutih poena, 4 skoka i 3 asistencije. Odličan je bio i Stefan Marković koji je imao neverovatnih 13 asistencija uz 5 poena i 7 skokova.

Kod domaće ekipe najefikasniji bio je Kobs sa 17 poena, a pratio ga je Vili Rid sa 16 postignutih poena i 10 skokova.

Virtus iz Bolonje je na skoru 4-0, dok je Budućnost na 1-3.